Vabariigi Valitsuse korraldusega on alates 11.03 siseruumides sporditegemine lubatud ainult profisportlastele, kes on nimeliselt kajastatud spordialaliidu kodulehel .

 Jõusaal on tavakasutajatele suletud – Profisportlased ainult nimelise  eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga lubatakse jõusaali kuni 5 inimest.

 Vabariigi Valitsuse korraldusega on alates 11.03 on välitingimustes spordi tegemine lubatud ainult 2 + 2 reeglit jälgides. Palume tungivalt sellest reeglist kinni pidada.

 Tehislumest suusarada –  pikkusega 5 km. Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb Tartu maratoni trassil vana lasketiiruni, sealt ümber tiikide tagasi staadionile ja  kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas.  Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida.

Kergema reljeefiga vana lasketiiru ring (5 km raja algusosa) on samuti kaetud tehislumega ja sõidetav klassika- kui vabatehnikas. Raja piukkus 2,5 km. Rada algab laskesuusastaadioni Munamäe poolsest otsast ja kulgeb Munamäe suunas.

Suusaradasid hooldatakse igapäevaselt.

Tehislumest suusarajad on valgustatud kella 21:00-ni.

 Loodusliku lumega rajalõigud ja matkarada – Rajad on osaliselt sulanud ja rajamasinaga hooldada ei ole võimalik. Rajavalgustus nendel lõikudel on välja lülitatud.

 Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele.

 Disc-golf park - Seoses suusaradade pikendamisega ja võistluste läbiviimiseks vajalike radade kattumisega disc-golfi radadega on alates 01.02.2021 Tehvandi Disc-golfpark kõik rajad suletud. Pargi kasvõi osalisest avamisest teavitame esimesel võimalusel meie kodulehe kaudu.

 Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!