Seoses jalgratturite noortetuuri võistlusega 06.07 ja 08.07.2021  suusarollerirajal on rollerirada suletud osaliselt järgnevalt:

Teisipäeval, 06.juuli 2021 kell 9:00- 14:00. Võistlusteks on suletud Hobuseraua ja vana lasketiiru suusarolleriraja osa. Suusarolleritega on võimalik treenida staadionist kuni tordikarbini ringil.

Ansomäe vana lasketiir on suletud.

Palume jälgida korraldajate märguandeid.

Neljapäeval, 08.juuli 2021 kell 9:00- 14:00  võistlusteks on suletud Tehvandi 5 km suusarolleriraja osa. Suusarolleritega on võimalik treenida Tehvandi  staadionist kuni hotelli taguseni ringil.

Ansomäe vana lasketiir on suletud.

Palume jälgida korraldajate märguandeid.

 

 Jõusaal– on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid.

Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Palume kasutada desinfitseerimisvahendeid soovitavalt enne ja pärast harjutuste sooritamist. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

 Suusarollerirada – pikkusega 6,7 km on avatud ja hooldatakse igapäevaselt.

Maastikurattarada – pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas.

Tehvandi staadion – avatud jalgpalliväljak, korvpalliväljak, lasketiir, MOBO orienteerumisrada ja kergejõustikustaadion.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik. Seoses rajal peatatud ja pooleliolevate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!