Vabariigi Valitsuse korraldusega on alates 03.05 siseruumides sporditegemine lubatud kuni 25% täituvusega ja 2+2 reeglist kinni pidades, välitingimustes spordi tegemine kuni 10 liikmelistele gruppidele ja erinevad grupid kokku puutuda ei tohi.

Jõusaal– on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga lubatakse jõusaali kuni 5 inimest + treener/juhendaja. Järgida tuleb 2+2 reeglit ja kasutada desinfitseerimisvahendeid soovitavalt enne ja pärast harjutuste sooritamist. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Suvised rajatised – Kuna radade piirkonnas on algamas metsatööd, siis palume olla ettevaatlikud ja ohutuse huvides tööde piirkonda mitte siseneda. Radade tähistused paigaldatakse peale raietööde lõppu. Asfaltkattega suusarollerirada on pühitud ja hooldus vajaduspõhine. Kergejõustikustaadion on kasutatav, jalgpalliväljakule lubame alates 15. maist.

Disc-golf park –Tehvandi Disc-golfpark korvid on paigaldatud ja mängida võimalik. Seoses rajal osaliselt toimuvate metsatöödega palume olla ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Tööde ajal võivad osad rajad olla ajutiselt suletud. Radade tähistus paigaldatakse pärast raietööde lõppu.

 

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!