Suusarajad – Avatud on 1,2 km kunstlumest valminud väga hea kvaliteediga suusarada sõitmiseks klassika- ja vabatehnikas. Rada algab Laskesuusastaadionilt ja kulgeb Kunimäele ja tagasi. Jätkame lumetootmist ja radade ehitamist pikemaks, mistõttu lumetootmise piirkondades ei ole treenimine ja liikumine soovitatav, kahurite omavoliline reguleerimine on rangelt keelatud. Looduslikul lumel on põhjad kinni sõidetud vana lasketiiru poole – Tartu maratoni algusosa ja teistel ringidel, aga tähelepanu - seal võib esineda heinaseid ja kividega kohti.

Suusarada ja maratoniraja algusosa on valgustatud:

· esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni,

· reede ja laupäev kella 21:00-ni.

· pühapäeval valgustus ei tööta.

 

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park suvine osa on suletud ja korvid teisaldatud. Talvise uue raja avamisega palume veel veidi kannatust, hetkel on radade kaardid kujundamisel ja talveradade avamisest teavitame esimesel võimalusel sotsiaalmeedia ja meie kodulehe kaudu.

 

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

 

Maastikurattarada – Pikkusega 1,7 km algab Tehvandi tõusu otsast. Parkida on võimalik vaatetorni parklas. Asfaltkattega suusarollerirajale sõitmine on rangelt keelatud.

 

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!