Suusarajad – Avatud on kuni 3,3 km kunstlumepõhjaga võistlusrajad.

Seoses Laskesuusatamise õhkrelvasarja võistluse korraldusega on võistlusrajad kuni 1 km kasutamiseks vaid võistlustest osavõtjatele pühapäeval 22.jaanuar kella 11:00-st kuni kella 14:00-ni.

Võistluste toimumise ajal on avatud pikemate ringide osa, mis ei läbi suusastaadioni ( Tehvandi hotelli taga oleva pealtvaatajate tunnelilt tagasipöördega esimesele tõusule).

Looduslikul lumel vana lasketiiru poole ja tagasi kulgev 2,5 km pikkune suusarada ja matkarada on jäised ja kaetud õhukese lumekihiga ning hooldada ei ole võimalik.

Vana lasketiiru poolne ring ja võistlusrajad on valgustatud:

·         esmaspäevast – neljapäevani kella 20:00-ni,

·         reede ja laupäev kella 21:00-ni.

·         pühapäeval valgustus ei tööta.

Suusaradasid hooldatakse vastavalt ilmaoludele ja võimalikkusele.

Tehvandi lasketiir – Staadioni lasketiir on seoses õhkrelvasarja võistlustega suletud 22.01 kuni kella 14:00-ni.

Disc-golf park –Tehvandi Disc golf park talvine rada on avatud.

Rada algab Tehvandi hotelli juurest ja kulgeb Otepää linnamäe poolses osas ning lõpeb samuti Tehvandi hotelli juures. Talvises pargis on 9 rada. Suvise raja korvid on teisaldatud ja rada suletud.

Jõusaal – on avatud kõigile eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Eelisjärjekorras saavad jõusaali kasutada Tehvandi hotelli kliendid. Korraga lubatakse jõusaali kuni 20 inimest. Seadmed palume vabastada raskustest peale treeningut, sest järgmised ei pruugi jõuda neid eemaldada.

Kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!